Uitslagen voortaan sneller beschikbaar:  kijk op de Facebook-pagina van  BaancommissieAmsterdam.
 
Voor Junioren C t/m Masters is er ook dit jaar weer de competitie om de Andantino-Bokaal.
          Let op: Je moet minimaal aan 3 voorrondes meedoen om naar de Finale te mogen.
          Dit jaar ook weer een Voorronde met Mass-starts.  Iedere deelnemer rijdt meerdere Heats over 1100m.
De avonden zijn:  30 okt   (vervallen)  , 13 nov, 4 dec, 11 dec, 22 jan en FINALE 5 feb
 
 

De EINDSTAND wordt bepaald door de punten op te tellen van

  • de 2 hoogste scores op de 500m
  • de 2 hoogste scores op de 1000/1500
  • de score op de mass start
  • de score in de Finale (500-3km) (dubbele punten)

 

Eindstand vorig jaar

Eindstand Andantino Bokaal                        
                             
Nr Naam Cat Club 500m     1000/1500/3000m   Mass Voorrondes Finale Totaal
1 Renata Velthuijsen DN3 POELSTER 60 60   60 60 60   36 336 240 576
2 Sandra van Bijlert DSB POELSTER 60 50   60 55 50   24 299 220 519
3 Eline van Lindenberg DB1 HCA 50 36   55 46 42   24 253 192 445
4 Danielle Douma DN3 HCA 55 46   42 39 39   23 244 192 436
5 Carmen Douma DB1 DIEMEN 46 39   46 39 36   23 229 156 385
6 Mira Frölich DSA SKITS 39 36   46 36 29   22 208 168 376
7 Nellie Kea D55 AMSTELB 42 29   50 34 32     187 140 327
8 Annike Bekius DSA SKITS 27 26   28 27 22     130 140 270
                             
9 Kelly van Wijnbergen DB1 HCA 42 30   42 30 26   21 191   191
10 Roos Hondeveld DB2 GEIN 32 32   36 34 29     163   163
11 Sharon Douma DN1 HCA 36 28   28 20     20 132   132
                             
  Alicia van Giesen DC2 AMSTELB 55 55   55 46       211    
  Fabiënne Kool DC2 5 DORPEN 50 50   55 46       201    
  Gerdien Meijer D50 AMSTELB 55 46   50 42       193    
  Rianne Rolfes DA1 POELSTER 55 50   50         155    
  Eva Schipper DC1 STGWATE 46 36   42 30       154    
  Wibrich Drost DSA SKITS 39 28   39 28       134    
  Yvonne van der Voort DSB ZTIKZ 32 26   32 27       117    
  Claudia Schuurmans DC1 IJNG 22 30   23 34       109    
  Jaira Matilda DA1 SKITS 29 18   27 25       99    
  Willemijn van der Vlugt DB1 HCA 42     55         97    
  Jolijn van Leeuwen DN3 SKITS 42     50         92    
  Lisa Roos DSA HGI 39     39         78    
  Darya Rashid DC2 5 DORPEN 34     29         63    
  Astrid Janssen D50 HCA 30     32         62    
  Erica Della Guardia-deJong D45 STGWATE 28     34         62    
  José van Beek D55 AMSTELB 28     30         58    
  Chantal Gessel DB1 ASV 27     27         54    
  Kim Hoekstra DC2   26     26         52    
  Iris Gimpel DSA HCA 24     24         48    
  Tirtsa den Haan DB1 POELSTER 20     21         41    
  Marja Roos D50 HGI 29               29    
  Eveline Eigenhuis DA2 STGWATE               21 21    
  Zoë Cohen DN1 STGWATE               20 20    
                             
Nr Naam Cat Club 500m     1000/1500/3000m   Mass Voorrondes Finale Totaal
1 Sven Prins HSA IJNG 60 60   60 60 60   60 360 240 600
2 Job Bohnen HSB HCA 55 55   55 46 30   42 283 192 475
3 Edo Smit HA2 HCA 50 39   55 46 42   34 266 178 444
4 Martijn Vermist HB1 POELSTER 42 42   50 34     32 200 220 420
5 Leon Westenberg HN3 HCA 39 34   50 39 29   34 225 152 377
6 Thijs Wagenaar HC2 AMSTELB 50 30   46 34 21   39 220 146 366
7 Jaco Moerman HSB IJNG 36 32   34 27 27   26 182 136 318
8 Dennis Rolfes HB1 POELSTER 29 26   26 21     29 131 168 299
9 Jesse Dunbavand HC2 ABCOUDE 42 30   32 28 28     160 132 292
10 Simon Salome H60 HCA 27 21   30 26 22   25 151 130 281
11 Erik de Vries HSA SKITS 36 32   42 39 19     168 110 278
12 Philo Decroos HB1 BAAMBR 42 22   25 20     25 134 112 246
13 Theo Heuzen H60 SKITS 27 16   29 22 17   22 133 112 245
14 Jaco de Kraker H50 HCA 27 25   32 29 15     128 108 236
                             
15 Sjoerd Wezenberg HN2 HCA 60 55   55 36 36   30 272   272
16 Niels de Jong HSB AMSTELB 46 46   50 50 32   27 251   251
17 Ingmar Ris HSA HCA 55 55   28 25     50 213   213
18 Timo Roeleveld HC2 STGWATE 39 32   36 29 21   28 185   185
19 Walter Staal H55 ZTIKZ 23 19   25 20     27 114   114
20 Kai van Vlaanderen HB1 CENTRUM 24 21   28 15 13     101   101
                             
  Bobbie Hondeveld HN2 YC GEIN 55     60       55 170    
  Bart Klaver HC1 ASV 24 34   19 39       116    
  Victor Velthuijsen HN1 POELSTER 60     55         115    
  Christiaan Grigoleit HSA SKITS 50     60         110    
  Gabriël Nibte HB2 ABCOUDE 26 30   32 22       110    
  Mario Hagen H50 5DORPEN 46     55         101    
  Nico de Jong H45 IJNG 28 20   27 26       101    
  Jobbi Lenderink HB1 GEIN 27 26   23 23       99    
  Paco Palman H50 POELSTER 30 17   28 24       99    
  Levy Kramer HB2 POELSTER 46     50         96    
  Stan Wenneker HC1 5DORPEN 29 20   30 16       95    
  Sjoerd de Boer HB1 HCA 25     23       46 94    
  Jochem van den Broek HB2 HGI 34 15   27 17       93    
  Arno Hendrikse HSB ZTIKZ 46     42         88    
  Jochem Giesbers HB1 BAAMBR 29     25       32 86    
  David Groot HB1 VKNG WE 39     46         85    
  Daan de Best HB2 IJNG 39     42         81    
  Sam Kramer HB2 POELSTER 32     46         78    
  Stijn Brommer HN4 SKITS 34     42         76    
  Ruben Schel HA1 IJNG 39     36         75    
  Pieter Lubbe HA2 5DORPEN 30     39         69    
  Wouter van der Harst HA1 DIEMEN 36     32         68    
  Hidde Louwsma HB2 ASV 32     34         66    
  Martijn Goedhart HSA HGI 27     36         63    
  Werner Rem H55 HGI 29     34         63    
  Simon Rem HB1 HGI 28     30         58    
  Zeno de Ponti HC1 POELSTER 25     29         54    
  Ron Fontijn H55 HGI 26     26         52    
  Onno Warns HSB ZTIKZ 20     30         50    
  Hans de Kruif H45 HCA 17     29         46    
  Jos Goedhart H60 HGI 12 11   12 11       46    
  Roel Oostra HB2 HCA 24     18         42    
  Marco Roos H50 HGI 21     20         41    
  Bas Ponsioen HSB ZTIKZ 16     24         40    
  René van Zessen H55 POELSTER 18     19         37    
  Sam Faas HC1 5DORPEN 19     18         37    
  Quinten Heerma HC1 HGI 17     18         35    
  Andre van Zaane H50 HCA 16     17         33    
  Gregor Portengen HB2 AMSTELB               30 30    
  Sander Boeree HC2 POELSTER 14     16         30    
  Matthis Polman HC2 HCA               29 29    
  Tom van Scheppingen HSA STGWATE               28 28    
  Martijn Smit HB2 HCA 13     13         26    
  Tobias Gobel HB1 AMSTELB               26 26    
  Peter Tijsen H60 HCA 13     12         25    
  Willem Pals H50 JE               25 25    
  Erik Keijzer H55 5DORPEN               24 24    
  Eric Heusinkveld H55 STGWATE               23 23    
  Cor Portengen H50 AMSTELB               22 22    
  Dirk de Groot H60 BAAMBR               21 21    
  Jip Schellen HC1 ABCOUDE 10     10         20    
  Tjalling Kramer H45 DIEMEN               20 20